ID Забігу: #3348

Ternopil Runday

Опис

Runday - це не просто слово чи подія, що відбувається щосуботи у багатьох містах України. Тут збираються яскраві та запальні люди, котрі завжди готові допомогти та зарядити вас позитивом на увесь наступний тиждень.

Якщо ти не бігаєш, а потрібна компанія - раді бачити. Нам завжди потрібні волонтери, адже без них Runday був би неможливий. Та повірте, під усім цим запалом ваші ноги самі вас понесуть!

Так в Тернополі щосуботи ми збираємось на нашій локації, розминаємось, біжимо 5 кілометрів та ділимось цікавими новинами, підтримуємо Україну та ЗСУ.

Музичний супровід, енергійна підтримка, змагальний дух! Після пробіжки теплий чай, солодощі, приємні розмови. Тут можна набратись досвіду від бувалих бігунів-марафонців, дізнатись все про спортивне спорядження, трейли та майбутні бігові події міста чи України.

Подія чудово підходить як для початківців, так і для серйозних бігунів, котрі готові ставити нові рекорди.

Приємним бонусом є фіксація результатів, чудові кадри від наших волонтерів-фотографів.

Як долучитися до забігу Runday?

Люди бігають з нами з різних причин: одні хочуть бути в хорошій фізичній формі, іншим подобається бути частиною нашої спільноти, а хтось хоче змагатись і перемагати. Але якою б не була Ваша мотивація, процес завжди однаковий: зареєструйтеся, роздрукуйте QR-код і беріть участь в забігу!

Крок 1: Зареєструйтеся, щоб отримати біговий ID

Реєстрація безкоштовна, відкрита для всіх і займає всього кілька хвилин. Головне, що отримати особистий QR-код Вам потрібно лише один раз і після цього Ви зможете брати участь у всіх забігах на платформі. Під час реєстрації створюється ваш обліковий запис в системі йому присвоюється ID та QR-код за допомогою якого і фіксуються результати вашої участі в забігах.

Крок 2: Обери забіги, які плануєш відвідати

У пошуку Ви можете переглянути всі забіги у Вашому місті. Зареєструйся на ті, які плануєте відвідати. Забіги, на які Ви зареєструвались з”являться у Вашому особистому профілі у вкладці “Мої реєстрації”.

Крок 3: Роздрукуй особистий QR-код та насолоджуйся забігом!

Для того, щоб потрапити в таблицю результатів, не забудь відсканувати свій особистий QR-код у наших волонтерів в день забігу. Після реєстрації ти завжди можеш знайти свій QR-код у Профілі, його можна роздрукувати або зберегти на телефон.

Розклад

8.50 - Зустрічаємося біля причалу

8.55 - Розминка

9.00 - Фотографування на фініші, опис маршруту, інформаційні повідомлення

9.05 - Старт 5 км

9.40 - Сканування учасників, заминка

9.30-10.00 - Нетворкінг, пікнік, фото

Організатор:Андрій Бородій

registration icon

Реєстрацій

Переглянути результати
Де?
location icon

Zamkova St

Ми знаходимось біля тернопільського замку, поряд з гарними сходами, які ведуть на набережну, а якщо точно, то орієнтуйтесь на причал для прогулянкових катерів.

https://goo.gl/maps/qpo7Ntjff7hutDw8A

Важлива інформація:
location icon

Не вимагається

Організатор забігу: Андрій Бородій +380976654235

Інформація про трасу

Додаткові поради:

  • Будьте позитивно налаштованим.
  • Візьміть водичку влітку та теплий одяг чи можливість перевдягнутися взимку.
  • Біля замку та готелю Тернопіль є автостоянка, однак ми рекомендуємо їздити на велосипеді, пішки або автобусом, якщо це можливо.
  • Під час бігу буде де залишити свої речі, але будь ласка, не залишайте жодних цінностей, оскільки організатори не несуть відповідальності за будь-які збитки.
  • Туалети є парку Тараса Шевченка