EVERYRUN. Об’єднані бігом

Знаходь та приєднуйся до унікальних бігових подій або заробляй гроші на власних забігах.

Реєстрація

Об’єднуємося тут, аби бігати разом у будь-якій точці світу!

Everyrun — це глобальне ком’юніті бігунів та організаторів. Реєструйся, щоб найпершим(ою) дізнаватися про забіги та тренування поблизу. Якщо ти крутий організатор(ка), то тобі сюди! Займайся своєю улюбленою справою, а ми візьмемо на себе всі технічні моменти.

runer organizerruner organizerruner organizerruner organizerruner organizerruner organizerruner organizerruner organizer

Як долучитися до забігу?

register as organiser

Крок 1

Зареєструйтеся на everyrun.world

Процес займає лише кілька хвилин

Крок 2

Знайди забіг

Використовуйте вікно пошуку, щоб знайти події поблизу вас.

create your event
promote your event

Крок 3

Зареєструйтеся на подію

Реєстрація займає лише 2 секунди. Ви отримаєте квиток електронною поштою, і зможете переглянути всі свої майбутні події в особистому профілі.

Крок 4

Підготуйтеся до забігу

Кожен учасник має особистий QR-код, який можна знайти в особистому профілі. Його обовʼязково мати з собою під час забігу, щоб отримати особистий результат. Роздрукуйте його або збережіть у своєму телефоні.

prapare for race day
hold the event

Крок 5

Час бігти!

На фініші ви отримаєте жетон або токен з номер Вашої фінішної позиції. Цей токен та ваш особистий QR-код треба відсканувати у організаторів після забігу для того, щоб отримати особистой результат.

Крок 6

Перевірте свої результати та статистику

Результати будуть завантажені на веб-сайт організатором забігу, і ви отримаєте сповіщення про це електронною поштою. Перевірте свій особистий профіль, щоб дізнатися, чи отримали ви нагороди або нові бейджі і поділіться результатом забігу в соціальних мережах.

prapare for race day

Нам довіряють

Останні новини

Провести захід

Заробляйте додаткові гроші та відкривайте нові можливості, провівши власну гонку.

images