Про нас

Everyrun - соціальна бігова платформа.

Ми мріємо об'єднати людей з усього світу бігом і зробити світ щасливішим і здоровшим місцем. З Everyrun ти з легкістю організуєш цікаві забіги в найрізноманітніших місцях нашої планети.

Ну що, побігли? Київ, Львів, Одеса, Краматорськ, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Коломия та Тернопіль вже чекають на тебе.

Разом краще

Everyrun - це не лише спільнота, яка об’єднує людей, це ще й неймовірний ресурс для організації та проведення забігів, тренувань, пробіжок з друзями, змагань та будь-яких інших активностей пов'язаних з бігом.

Ми радіємо всім і кожному: досвідченим бігунам та професійним спортсменам і, разом з цим, не можемо не пишатись учасниками, які лише починають свій біговий шлях.

Якщо ти хочеш розвивати культуру бігу у своєму місті або районі, але не знаєш з чого почати - тобі до нас! Ми надаємо не лише технічну підтримку: систему реєстрації бігунів, мобільний додаток для організатора, просту та зрозумілу систему завантаження результатів та сповіщення твоїх учасників, ми також створили для тебе базу знань, де ти можеш знайти інформацію про те, як організувати свій перши забіг! А якщо у тебе залишились запитання, то наша спільнота організаторів завжди рада помогти!

Скрізь і завжди

Для більшості з нас біг - це не лише спорт. Саме тому тисячі людей, які просто хочуть побігати разом у цікавих, однак не пристосованих для цього місцях часто не можуть знайти собі компанію.

З Everyrun це можливо. Якщо ти хочеш організувати пробіжку для свого місцевого салону краси, пройтися спортивною ходьбою по парку або підтюпцем прогулятись по новому місту та знайти нових друзів - Everyrun це саме те, що тобі потрібно.

Наша платформа

Everyrun робить свій внесок в економіку. Так само, як AirBnB та Hipcamp створили нову систему проживання та кемпінгу, ми прагнемо допомогти нашим організаторам створювати унікальні бігові події.

Ми надаємо безліч можливостей організовувати як платні, так і безкоштовні забіги. Everyrun працює над створенням мережі, яка об'єднає учасників та організаторів забігів. Розроблена нами система для управління забігами зробить процес організації максимально простим і швидким.

Як не крути, а з нами таки добре! З Everyrun ти не лише бігаєш, а і ближче знайомишся з місцевістю, набираєшся нового досвіду та отримуєш заряд позитиву. Ти відкриваєш для себе нові місця, знаходиш нових друзів і  стаєш здоровішим і щасливішим :)