RUN ID: #5063

Uzhhorod Runday

Description

Uzhhorod Runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо Runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї!

Тож, щосуботи зранку ми збираємося, знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих…

Ми бігаємо за будь-яких погодних умов!

Як долучитися до забігу Runday?

Люди бігають з нами з різних причин: одні хочуть бути в хорошій фізичній формі, іншим подобається бути частиною нашої спільноти, а хтось хоче змагатись і перемагати. Але якою б не була Ваша мотивація, процес завжди однаковий: зареєструйтеся, роздрукуйте QR-код і беріть участь в забігу!

Крок 1: Зареєструйтеся, щоб отримати біговий ID. Реєстрація безкоштовна, відкрита для всіх і займає всього кілька хвилин. Головне, що отримати особистий QR-код Вам потрібно лише один раз і після цього Ви зможете брати участь у всіх забігах на платформі. Під час реєстрації створюється ваш обліковий запис в системі йому присвоюється ID та QR-код за допомогою якого і фіксуються результати вашої участі в забігах.

Крок 2: Обери забіги, які плануєш відвідати. У пошуку Ви можете переглянути всі забіги у Вашому місті. Зареєструйся на ті, які плануєте відвідати. Забіги, на які Ви зареєструвались з”являться у Вашому особистому профілі у вкладці “Мої реєстрації”.


Крок 3: Роздрукуй особистий QR-код та насолоджуйся забігом! Для того, щоб потрапити в таблицю результатів, не забудь відсканувати свій особистий QR-код у наших волонтерів в день забігу. Після реєстрації ти завжди можеш знайти свій QR-код у Профілі, його можна роздрукувати або зберегти на телефон.

Organiser:Уляна Кононенко

registration icon

Registered

View results
Where
location icon

Independence Promenade

Забіг починається наб. Незалежності, 4

Important information
location icon

n/a

Race Director: Ulyana Kononenko

E-mail ulyanakononenko.uzh@gmail.com

Track Info

Траса

Довжина траси – 5000 м (5 км).

Вся траса проходить по асфальту, тротуару, підвісному мосту, невеличкий відрізок грунтової дороги.

Плоский рельєф, без набору висоти. Фініш знаходиться в місці старту.

Правила безпеки на трасі

Забіг Runday Uzhhorod – це безкоштовне захід, який організовується волонтерами. Ми хочемо зробити наші забіги максимально безпечними, тому просимо всіх учасників, уболівальників і організаторів дотримуватися наступних правил:

  • Переконайтеся що ви фізично здатні пробігти 5 км.
  • Обов’язково зробити розминку перед забігом.
  • Якщо побачите бігуна, якому стало недобре, будь ласка, зупиніться і допоможіть йому, або допоможіть зробити так, щоб він отримав професійну допомогу якомога швидше.
  • Ви можете брати участь у забігу разом зі своїми чотирилапами друзями тільки, будь ласка, тримайте його на повідку і під контролем протягом всієї дистанції.
  • Наш забіг безкоштовний, це означає, що всі його учасники несуть за себе повну відповідальність.

Інфраструктура

Ви можете залишити непотрібні під час бігу речі на старті, там завжди залишається як мінімум дві людини.

Паркування біля зони старту не можливе, адже старт знаходиться у пішохідній частині міста. Залишити транспорт можна на протилежній набережній, або ж на паралельній вулиці поблизу.