RUN ID: #3645

Odesa Runday

Description

Odesa Runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації в Одесі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо Runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї!

Тож, щосуботи зранку ми збираємося на першій лавці на головній алеї від пам’ятника ім. Шевченко. Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих…

Ми бігаємо за будь-яких погодних умов!

Як долучитися до забігу Runday?

Люди бігають з нами з різних причин: одні хочуть бути в хорошій фізичній формі, іншим подобається бути частиною нашої спільноти, а хтось хоче змагатись і перемагати. Але якою б не була Ваша мотивація, процес завжди однаковий: зареєструйтеся, роздрукуйте QR-код і беріть участь в забігу!

Крок 1: Зареєструйтеся, щоб отримати біговий ID. Реєстрація безкоштовна, відкрита для всіх і займає всього кілька хвилин. Головне, що отримати особистий QR-код Вам потрібно лише один раз і після цього Ви зможете брати участь у всіх забігах на платформі. Під час реєстрації створюється ваш обліковий запис в системі йому присвоюється ID та QR-код за допомогою якого і фіксуються результати вашої участі в забігах.

Крок 2: Обери забіги, які плануєш відвідати. У пошуку Ви можете переглянути всі забіги у Вашому місті. Зареєструйся на ті, які плануєте відвідати. Забіги, на які Ви зареєструвались з”являться у Вашому особистому профілі у вкладці “Мої реєстрації”.

Крок 3: Роздрукуй особистий QR-код та насолоджуйся забігом! Для того, щоб потрапити в таблицю результатів, не забудь відсканувати свій особистий QR-код у наших волонтерів в день забігу. Після реєстрації ти завжди можеш знайти свій QR-код у Профілі, його можна роздрукувати або зберегти на телефон.

Runday runners Facebook group
https://www.facebook.com/groups/runday.runners/requests/

Runday volunteers Facebook group
https://www.facebook.com/groups/runday.volunteers/?ref=br_rs

Зробимо Одесу здоровішою разом!!!

Organiser:Галина Тихончук

registration icon

Registered

View results
Where
location icon

Marazliivska St

Збираємося на першій лавці на головній алеї від пам’ятника ім. Шевченко.

https://www.google.com.ua/maps/place/Odesa+runday/@46.4798696,30.749908,17z/data=!4m5!3m4!1s0x40c631a035f2409d:0x9bc487d13d1f1b56!8m2!3d46.4803646!4d30.7515066

Important information
location icon

n/a

  1. Безкоштовно зареєструватися на runday.org. (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)
  2. Біги не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...
  3. Дістатися вчасно до точки збору (локація на Google maps https://goo.gl/maps/9y7nKrs7GCG2).

Track Info

Організатор забігу: Галина Тихомчук +38(096)8993609 - дзвінки

+380938213893 - месенджери

Волонтерство: зв'яжіться з нами, якщо хочете спробувати себе в ролі волонтера

Розклад заходу:

8:30- збір (Збираємося на першій лавці на головній алеї від пам’ятника ім. Шевченко)

8:45 - розминка

9:00 - старт забігу

9:45 - заминка

10.00 - фото, сніданок на морі

https://goo.gl/maps/9y7nKrs7GCG2).