ID Забігу: #4276

Kolomyia Runday

Опис

Забіг Kolomyia Runday – це безкоштовний забіг щосуботи з фіксацією часу довжиною у 5 км, організований волонтерами.

Організатор:Nazar Kachurak

registration icon

Реєстрацій

Переглянути результати
Де?
location icon

Anton Chekhov St78200

Забіг стартує біля міського озера, неподалік мотузкового парку. Точка збору та старту забігу на Google Maps.

Важлива інформація:
location icon

Не вимагається

Організатор забігу: Андрій Сочка +380 93 226 1440

Інформація про трасу

8.45 - Зустрічаємося на місці старту

8.50 - Розминка

8.58 - Фотографування перед стартом

9.00 - Старт 5 км

9.45 - Сканування учасників, заминка

9.30-10.00 - Нетворкінг, пікнік, фото

Ми чекаємо всіх, хто хоче і любить бігати. Будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до нас всією сім’єю. Ваші домашні чотирилапі улюбленці також можуть бігти поруч з вами. У нас немає обмежень за віком. Вибираючи маршрути, ми прагнемо знайти і ті, які підійдуть для учасників в інвалідних візках. Ми вітаємо всіх без винятку і будемо чекати поки не фінішує останній учасник.

Поради при підготовці до забігу:

 • Поставте лайк сторінці Kolomyia Runday, щоб бути в курсі всіх новин і отримати можливість спілкуватися з іншими бігунами.
 • Зареєструйтеся, щоб отримати свій особистий QR-код. Реєстрація безкоштовна, відкрита для всіх і займає всього кілька хвилин. Головне, що отримати особистий QR-код Вам потрібно лише один раз і після цього Ви зможете брати участь у всіх забігах на платформі. Під час реєстрації створюється ваш обліковий запис в системі йому присвоюється ID та QR-код за допомогою якого і фіксуються результати вашої участі в забігах.
 • Оберіть забіги, які плануєте відвідати. У пошуку Ви можете переглянути всі забіги у Вашому місті. Зареєструйся на ті, які плануєте відвідати. Забіги, на які Ви зареєструвались з'являться у Вашому особистому профілі у вкладці “Мої реєстрації”.
 • Роздрукуй особистий QR-код та насолоджуйся забігом! Для того, щоб потрапити в таблицю результатів, не забудь відсканувати свій особистий QR-код у наших волонтерів в день забігу. Після реєстрації ти завжди можеш знайти свій QR-код у Профілі, його можна роздрукувати або зберегти на телефон.
 • Після забігу ви зможете знайти ваш зафіксований результат на сайті, Вам також прийде лист на електронну адресу, як тільки результати будуть завантажені
 • Runday існує завдяки волонтерам, які, як і Ви, люблять біг і мають натхнення популяризувати його. Ознайомтесь з нашою сторінкою, присвяченою волонтерству, якщо також хочете приєднатися до нас.
 • Ми хочемо зробити наші забіги максимально безпечними, тому просимо всіх учасників, уболівальників і організаторів дотримуватись наступних правил:
 • Переконайтесь, що ви готові пробігти 5 км і відчуваєте себе добре в день забігу
 • Уважно слідкуйте за дорогою під час бігу
 • Обов’язково робіть розминку перед забігом і заминку після
 • Якщо бачите, що бігунові стало погано, будь ласка, зупиніться і допоможіть йому, або зробіть все можливе, щоб він отримав професійну допомогу якнайшвидше
 • Ви можете брати участь у забігу разом зі своїм домашнім улюбленцем. Єдине правило: тримайте його на повідку і контролюйте поведінку протягом всієї дистанції.
 • Організація не несе відповідальності за отримані травми або інші неприємні ситуації, що відбулись з вами під час забігу. Будьте уважні і обережні!