IDENTIFICAZIONE ESECUZIONE: #4276

Kolomyia Runday

Descrizione

Забіг Kolomyia Runday – це безкоштовний забіг щосуботи з фіксацією часу довжиною у 5 км, організований волонтерами.

Organizzatore:Nazar Kachurak

registration icon

Registrato

vedi i risultati
Dove?
location icon

Anton Chekhov St78200

Забіг стартує біля міського озера, неподалік мотузкового парку. Точка збору та старту забігу на Google Maps.

Informazioni importanti:
location icon

Non richiesta

Організатор забігу: Андрій Сочка +380 93 226 1440

Informazioni sul tracciamento

8.45 - Зустрічаємося на місці старту

8.50 - Розминка

8.58 - Фотографування перед стартом

9.00 - Старт 5 км

9.45 - Сканування учасників, заминка

9.30-10.00 - Нетворкінг, пікнік, фото

Ми чекаємо всіх, хто хоче і любить бігати. Будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до нас всією сім’єю. Ваші домашні чотирилапі улюбленці також можуть бігти поруч з вами. У нас немає обмежень за віком. Вибираючи маршрути, ми прагнемо знайти і ті, які підійдуть для учасників в інвалідних візках. Ми вітаємо всіх без винятку і будемо чекати поки не фінішує останній учасник.

Поради при підготовці до забігу:

 • Поставте лайк сторінці Kolomyia Runday, щоб бути в курсі всіх новин і отримати можливість спілкуватися з іншими бігунами.
 • Зареєструйтеся, щоб отримати свій особистий QR-код. Реєстрація безкоштовна, відкрита для всіх і займає всього кілька хвилин. Головне, що отримати особистий QR-код Вам потрібно лише один раз і після цього Ви зможете брати участь у всіх забігах на платформі. Під час реєстрації створюється ваш обліковий запис в системі йому присвоюється ID та QR-код за допомогою якого і фіксуються результати вашої участі в забігах.
 • Оберіть забіги, які плануєте відвідати. У пошуку Ви можете переглянути всі забіги у Вашому місті. Зареєструйся на ті, які плануєте відвідати. Забіги, на які Ви зареєструвались з'являться у Вашому особистому профілі у вкладці “Мої реєстрації”.
 • Роздрукуй особистий QR-код та насолоджуйся забігом! Для того, щоб потрапити в таблицю результатів, не забудь відсканувати свій особистий QR-код у наших волонтерів в день забігу. Після реєстрації ти завжди можеш знайти свій QR-код у Профілі, його можна роздрукувати або зберегти на телефон.
 • Після забігу ви зможете знайти ваш зафіксований результат на сайті, Вам також прийде лист на електронну адресу, як тільки результати будуть завантажені
 • Runday існує завдяки волонтерам, які, як і Ви, люблять біг і мають натхнення популяризувати його. Ознайомтесь з нашою сторінкою, присвяченою волонтерству, якщо також хочете приєднатися до нас.
 • Ми хочемо зробити наші забіги максимально безпечними, тому просимо всіх учасників, уболівальників і організаторів дотримуватись наступних правил:
 • Переконайтесь, що ви готові пробігти 5 км і відчуваєте себе добре в день забігу
 • Уважно слідкуйте за дорогою під час бігу
 • Обов’язково робіть розминку перед забігом і заминку після
 • Якщо бачите, що бігунові стало погано, будь ласка, зупиніться і допоможіть йому, або зробіть все можливе, щоб він отримав професійну допомогу якнайшвидше
 • Ви можете брати участь у забігу разом зі своїм домашнім улюбленцем. Єдине правило: тримайте його на повідку і контролюйте поведінку протягом всієї дистанції.
 • Організація не несе відповідальності за отримані травми або інші неприємні ситуації, що відбулись з вами під час забігу. Будьте уважні і обережні!