RUN ID: #5097

Kremenchuk Runday

Description

Kremenchuk Runday - це щосуботній безкоштовний забіг на 5 км довільною швидкістю з розминкою та фіксацією часу. Runday має відкритий формат, вітаючи бігунів-початківців та професійних спортсменів, які хочуть бігати з фіксацією результатів, підтримкою товаришів та власним темпом. Ви можете встановлювати власні цілі, відстежувати свій прогрес за допомогою результатів, опублікованих у вашому онлайн-профілі, і кидати виклик собі і друзям.


Коли? 

Старт щосуботи о 9:00. 

Починаємо збір о 08:40, розминка о 8:45, після цього біг по 5 колам довжиною 1км.


Як долучитися до забігу Runday? 

Люди бігають з нами з різних причин: одні хочуть бути в хорошій фізичній формі, іншим подобається бути частиною нашої спільноти, а хтось хоче змагатись і перемагати. Але якою б не була Ваша мотивація, процес завжди однаковий: зареєструйтеся, роздрукуйте QR-код і беріть участь в забігу!


Крок 1: Зареєструйтеся на сайті everyrun.world, щоб отримати біговий ID. 

Реєстрація безкоштовна, відкрита для всіх і займає всього кілька хвилин. Головне, що отримати особистий QR-код Вам потрібно лише один раз і після цього Ви зможете брати участь у всіх забігах на платформі. Під час реєстрації створюється ваш обліковий запис в системі, йому присвоюється ID та QR-код за допомогою якого і фіксуються результати вашої участі в забігах.


Крок 2: Обери забіги, які плануєш відвідати. 

У пошуку Ви можете переглянути всі забіги у Вашому місті. Зареєструйся на ті, які плануєте відвідати. Забіги, на які Ви зареєструвались з'являться у Вашому особистому профілі у вкладці “Мої реєстрації”.


Крок 3: Роздрукуй особистий QR-код та насолоджуйся забігом! 

Для того, щоб потрапити в таблицю результатів, не забудь відсканувати свій особистий QR-код у наших волонтерів в день забігу. Після реєстрації ти завжди можеш знайти свій QR-код у Профілі, його можна роздрукувати або зберегти на телефон.
 

Organiser:Serhii Kirchyk

registration icon

Registered

View results
Where
location icon

Автозаводський район

Забіг починається з центрального входу парку «Миру» навпроти алеї гонгу Миру біля сходів по вул. Миру, 2.

Important information
location icon

Beginner

Контакти організатора: +380963713462

Інші контакти:

Facebook
Instagram
Telegram

Поради:

 • Поставте лайк сторінці Kremenchuk Runday, щоб бути в курсі всіх новин і отримати можливість спілкуватися з іншими бігунами.
 • Не забудьте свій QR-код! Ви знайдете його на сторінці свого профілю після реєстрації.
 • Якщо ви бігаєте вперше, обов'язково зареєструйтеся і прочитайте опис маршруту.
 • Завжди раді новачкам і аматорам. Ми підтримаємо вас і допоможемо отримати задоволення від змагань.
 • Цей забіг діє виключно за рахунок волонтерів, які як і Ви, люблять біг і бажають популяризувати його.
 • Ознайомтеся з нашою сторінкою, присвяченій волонтерству, якщо хочете приєднатися до нашої команди організаторів Kremenchuk Runday.


Правила безпеки на трасі.
Забіг Kremenchuk Runday – це безкоштовне захід, який організовується волонтерами. Ми хочемо зробити наші забіги максимально безпечними, тому просимо всіх учасників, уболівальників і організаторів дотримуватися наступних правил:

 • Переконайтеся що ви фізично здатні пробігти 5 км. 
 • Обов’язково зробити розминку перед забігом.
 • Якщо побачите бігуна, якому стало недобре, будь ласка, зупиніться і допоможіть йому, або допоможіть зробити так, щоб він отримав професійну допомогу якомога швидше.
 • Ви можете брати участь у забігу разом зі своїми чотирилапами друзями тільки, будь ласка, тримайте його на повідку і під контролем протягом всієї дистанції.
 • Ми також будемо раді бачити вас на забігу на інвалідних візках. Тільки будьте дуже уважні до бігунів навколо вас.
 • Наш забіг безкоштовний, це означає, що всі його учасники несуть за себе повну відповідальність.
 • Під час бігу буде де залишити свої речі, але будь ласка, не залишайте жодних цінностей, оскільки організатори не несуть відповідальності за будь-які збитки.
   

Track Info

Забіг починається з центрального входу парку «Миру» навпроти алеї гонгу Миру біля сходів по вул. Миру, 2.

Вся траса проходить по асфальту з невеликою кількість плиточного покриття, але також можна бігти по грунтовому узбіччу. Плоский рельєф, без набору висоти (перепад усього 2м). Фініш знаходиться в місці старту.


 

Get to know us better

Partners