RUN ID: #4036

Obolon Runday

Description

Obolon Runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо Runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї!

Тож, щосуботи зранку ми збираємося, знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих…

Ми бігаємо за будь-яких погодних умов!

Як долучитися до забігу Runday?

Люди бігають з нами з різних причин: одні хочуть бути в хорошій фізичній формі, іншим подобається бути частиною нашої спільноти, а хтось хоче змагатись і перемагати. Але якою б не була Ваша мотивація, процес завжди однаковий: зареєструйтеся, роздрукуйте QR-код і беріть участь в забігу!

Крок 1: Зареєструйтеся, щоб отримати біговий ID. Реєстрація безкоштовна, відкрита для всіх і займає всього кілька хвилин. Головне, що отримати особистий QR-код Вам потрібно лише один раз і після цього Ви зможете брати участь у всіх забігах на платформі. Під час реєстрації створюється ваш обліковий запис в системі йому присвоюється ID та QR-код за допомогою якого і фіксуються результати вашої участі в забігах.

Крок 2: Обери забіги, які плануєш відвідати. У пошуку Ви можете переглянути всі забіги у Вашому місті. Зареєструйся на ті, які плануєте відвідати. Забіги, на які Ви зареєструвались з”являться у Вашому особистому профілі у вкладці “Мої реєстрації”.

Крок 3: Роздрукуй особистий QR-код та насолоджуйся забігом! Для того, щоб потрапити в таблицю результатів, не забудь відсканувати свій особистий QR-код у наших волонтерів в день забігу. Після реєстрації ти завжди можеш знайти свій QR-код у Профілі, його можна роздрукувати або зберегти на телефон.

Organiser:Сергій Іваненко

registration icon

Registered

View results
Where
location icon

Heroiv Stalinhrada Ave

Старт/фініш знаходиться під величезним прапором Європейського Союзу, що намальований на схилах Оболонської набережної, поруч з будинком на просп. Володимира Івасюка, 20а GPS координати старту/фінішу: 50°30'38.7"N 30°30'48.7"E (50.510760, 30.513519)

https://goo.gl/maps/veo7dAUiNaHFerPx7

Орієнтири: прапор ЄС, пляжний грибок зі Всевидячим оком, прокат каяків.

Important information
location icon

n/a

Race Director: Sergiy Ivanenko

E-mail serg1o@ukr.net

Офіційна Facebook сторінка на Facebookhttps://www.facebook.com/RundayObolon

Track Info

Трек:

Довжина маршруту – 5000 м (5км).

Маршрут проходить по набережній річки Оболонь, рівнинний рельєф, без висот.

Зі старту бігти на південь вздовж набережної (річка буде зліва), коли в парку Наталка доріжка відхилиться від річки і спрямує на бетонні схили, треба взяти праворуч, обігши стару частину парку по периметру, повернутися тією ж доріжкою (річка справа) на місце старту, яке одночасно є фінішем. Весь трек складається з плитки, без ніякого асфальту чи грунту, тут нема схилів, горок, сходинок чи будьяких істотних нерівностей поверхні. Всі вигини треку можна проходити не зменшуючи швидкості

З особливостей розташування Obolon Runday: в цей час багато бігунів – будьте обережні в районі набережної через слизький пісок (але це сезонне явище і займає не більше 10% маршруту)

Зверніть увагу, що Obolon Runday проводиться на громадських доріжках, якими ходять інші відвідувачі парку. Будь ласка, поважайте їх простір. Це не вплине на ваш результат або не завадить вам досягти «особистого рекорду», але допоможе створити гарне враження про наші перегони.

Безпека на дорозі:

Ми намагаємося зробити наші перегони максимально безпечними, але під час бігу звертайте увагу на інших учасників дорожнього руху, автомобілі та звичайні небезпеки, які можна зустріти на українських дорогах/стежках. Аптечка першої допомоги доступна на всіх гонках.

Зручності

Якщо під час бігу вам потрібно змінити або залишити одяг або речі, які вам не потрібні, ви можете залишити їх біля стартової/фінішної точки. Наші волонтери завжди залишаються там і збережуть ваші речі.